• The Burning Soil

    ★★★

  • Bulworth

    ★★★

  • Big Business Girl

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Mummy

    ★★★

  • Stargate

    ★★★

  • How Can I Ever Be Late

    ★★★

  • Hampton

    ★★★

  • 36 Hours

    ★★★

  • Rapture

    ★★★

  • Goggle Fishing Bear

    ★★★

  • The Playful Pelican

    ★★★

  • Mr. Strauss Takes a Walk

    ★★★

  • Katnip Kollege

    ★★★

  • You're Driving Me Crazy

    ★★★

  • Hypocrites

    ★★★

  • Mabel's Blunder

    ★★★