Sort by
  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★

  • Oslo

    ★★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★★★

  • Maggie Simpson in

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★½

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • An American Pickle

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Trial by Media

    ★★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

  • Sputnik

    ★★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Tiger King

    ★★★★½

  • The Hunt

    ½

  • Dirty Money: The Wagon Wheel

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Emma.

  • The Father

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★★★

  • Frontline: America's Great Divide

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Togo

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½