Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

  • j-hope IN THE BOX

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • BTS: Yet To Come in Cinemas

    ★★★★★

  • Maybe I Do

    ★★★½

  • The Glory

    ★★★★

  • SPIN OFF : FROM THE WITNESS Prologue

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Coldplay: Music of the Spheres - Live Broadcast from Buenos Aires

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • BTS: Yet to Come in BUSAN

    ★★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • The World Is My Oyster

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • About Fate

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Son

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • After Ever Happy

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Flying Sailor

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Le Pupille

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★