Sort by
  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

  • Girl Picture

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Am I Ok?

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Alice

  • Utama

  • Emergency

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

  • Hawkeye

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

  • Encanto

  • Midnight Mass

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

  • Spencer

  • Dune

  • Malignant

    ★★★★

  • The Retaliators

    ★★

  • The Voyeurs

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Green Knight