Sort by
  • Marie Antoinette

    ★★★

  • Spirited Away

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★★

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★

  • Sherlock Holmes

    ★★★½

  • Food, Inc.

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★★★

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★½

  • The Breakfast Club

    ★★★★

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★