RSS feed for Lagerlout

Lagerlout has logged 12 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Homecoming: A Film by Beyoncé

Homecoming: A Film by Beyoncé

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Edit this entry  
17
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
Bad Boys

Bad Boys

1995
×
★★
Edit this entry  
08
Lincoln

Lincoln

2012
×
★★★½
Edit this entry  
07
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Beatles Anthology

The Beatles Anthology

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Galaxy Quest

Galaxy Quest

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Edit this entry