Sort by
  • Prom Pact

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • Something from Tiffany's

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Do Revenge

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★½

  • Athena

    ★★★★

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Anything's Possible

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • My Daughter's Killer

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★½

  • Boo, Bitch

    ★★

  • Dangerous Liaisons

    ½

  • Girl in the Picture

  • Love & Gelato

    ½

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★★

  • Pistol

    ★★★★★

  • Clark

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • A Jaula

    ★★½

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★★★

  • Emergency

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Prey

    ★½

  • The Catholic School

    ½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • No Man of God

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Growing Fangs

    ★★½

  • Me Sinto Bem com Você

    ★★

  • Cruella

    ★★★½