Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★★★

  • Friendsgiving

    ★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The World to Come

    ★★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Here Are the Young Men

  • A Whisker Away

    ★★★

  • The High Note

    ★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★