Laís has logged 11 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Tenet

Tenet

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Just Another Christmas

Just Another Christmas

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mother

Mother

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★½
Edit this entry  
08
Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Tell Me Who I Am

Tell Me Who I Am

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
Good Time

Good Time

2017
×
★★★
Edit this entry