• Line Goes Up: The Problem With NFTs

    ★★★★★

  • Brewster McCloud

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • High Noon

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Looper

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★½

  • The Little Things

  • The Thin Red Line

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The Matrix

    ★★★★

  • For a Few Dollars More

    ★★★½

  • Picnic at Hanging Rock

    ★★★★½

  • Carrie

    ★★★★

  • Scarface

    ★★★★