• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ½

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Twins

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Kate

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Belle

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • ODDTAXI

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Vlad Love

    ★★★★★