Sort by
  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Dear Child

    ★★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★★

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★½

  • Are You My Groot?

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Ahsoka

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Quasi

  • The Covenant

    ★★★½

  • Watching and Dreaming

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Tengoku Daimakyo

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • The Strays

    ★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Fear

    ★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • For The Future

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • Dog Gone

    ★★

  • Plane

    ★★½

  • JUNG_E

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★