Sort by
  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Deadly Illusions

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Squared Love

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Locked Down

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Godmothered

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Pixie

    ★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Fatman

    ★★½

  • Freaky

    ★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★½

  • Spontaneous

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Project Power

    ★★

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • Work It

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Fatal Affair

  • The Old Guard

    ★★★

  • Desperados

    ★★

  • Force of Nature

    ½

  • Irresistible

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The High Note

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★

  • Coffee & Kareem

    ★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • The Night Clerk

    ★★½

  • ZeroZeroZero

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • My Spy

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Feast of the Seven Fishes

    ★½

  • Charlie's Angels

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Noelle

    ★★★

  • The Good Liar

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★