• The Bachelors

    ★★★

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★★★½

  • Pain & Gain

    ★★★½

  • Herman Kills!

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Four Good Days

    ★★★★½

  • Jack Reacher

    ★★★★

  • About Last Night

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Behind the Candelabra

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • The Forgotten Battle

    ★★★★

  • In Bruges

    ★★★★½

  • Window to Paris

    ★★★★

  • Meet the Fockers

    ★★★★