RSS feed for Lara
  • Carlito's Way

    ★★★★★

  • The Sacrifice

    ★★★

  • The Man Who Knew Too Much

    ★★★★★

  • The Curse of La Llorona

    ★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • The Accused

    ★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★

  • The King of Comedy

    ★★★★

  • Groundhog Day

    ★★★★

  • Strangers on a Train

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Shazam!

    ★★

  • Brightburn

    ★★

  • New York, New York

    ★★★★

  • Jackie Brown

    ★★★★★