Sort by
  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★½

  • Day Shift

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Jackass 4.5

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Senior Year

    ★½

  • 2:22

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Marmaduke

    ½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Scream: Legacy

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Tall Girl 2

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • We Met in Virtual Reality

  • Goodbye Jerome!

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Killed on Christmas

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • Ciao Alberto

  • Clifford the Big Red Dog

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★