Josh has logged 12 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Vitalina Varela

Vitalina Varela

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Inception

Inception

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Viva Las Vegas

Viva Las Vegas

1964
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Shirley

Shirley

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Irresistible

Irresistible

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
E.T. the Extra-Terrestrial

E.T. the Extra-Terrestrial

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Downton Abbey

Downton Abbey

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry