• Happy Death Day

  • No Country for Old Men

    ★★★★½

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Drive

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★½

  • The Godfather

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Ex Machina

    ★★★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • It

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★