Sort by
  • 65

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • A Ghost Story for Christmas: Count Magnus

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Middle Watch

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Pistol

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius