Sort by
  • The Viewing

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • The Accursed

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Hellraiser

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Devil in Ohio

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • The Hillside Strangler: Devil in Disguise

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • They/Them

    ★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Country Gold

  • Nope

    ★★★★

  • Dark Nature

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

    ★★½

  • Gatlopp: Hell of a Game

    ★★★

  • The Good Neighbor

  • A Wounded Fawn

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Nothing

  • Angelyne

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Candy

    ★★★★

  • Faye

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • Jurassic Punk

  • Bitch Ass

  • Hypochondriac

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • Jethica

  • The Cellar

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • The Thing About Pam

    ★★★½

  • The Dropout

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Unborn

  • Give Me Pity!

  • Something in the Dirt

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Honeycomb

  • Fresh

    ★★★★

  • Danni and The Vampire

    ★★★