Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★½
Edit this entry  
07
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★
Edit this entry  
20
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★½
Edit this entry  
09
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★
Edit this entry  
09
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★
Edit this entry  
04
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★
Edit this entry  
02
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Edit this entry  
25
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Unbroken

Unbroken

2014
×
★★★
Edit this entry  
19
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★
Edit this entry