Sort by
  • Madame Web

    ★½

  • Mean Girls

    ★★½

  • Curry & Cyanide: The Jolly Joseph Case

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Beckham

  • Love at First Sight

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★½

  • NYAD

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • El Conde

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Wham!

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Black Mirror: Loch Henry

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Hunger

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Hachiko

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Jules

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Frybread Face and Me

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Day Off

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★

  • Shortcomings

    ★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Eileen

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Earth Mama

  • You People

    ½

  • Gangnam Zombie

    ½

  • The Glory

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½