Sort by

lauren has logged 20 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Remember Me

Remember Me

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Practical Magic

Practical Magic

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Twilight

Twilight

2008
×
Read the review Edit this entry  
22
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
Edit this entry  
18
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
Read the review Edit this entry  
14
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
My Cousin Vinny

My Cousin Vinny

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Twilight

Twilight

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
We Have Always Lived in the Castle

We Have Always Lived in the Castle

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Gloria Bell

Gloria Bell

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry