• Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Pharmakon

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Charlebois à Ducharme

    ★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Monsieur Cachemire

    ★★★★

  • Medama - Eye Ball

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Kaamelott - The First Chapter

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Val

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★½

  • viewers:1

    ★★½

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • Première vague

    ★★½

  • Vivre (Le Spectacle spectral)

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★★

  • Swipe

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★

  • Mondo Domino

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Birdie

    ★★★½

  • A Puff Before Dying

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Sexual Drive

    ★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★½

  • Underground

    ★★★½

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★

  • One Second Champion

    ★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★★

  • Saucy Toinha

    ★★★½

  • Ethereal

    ★★★

  • Irvin Blais, la voix du peuple

    ★★★½

  • Le club Vinland

    ★★★

  • You Animal! The Nimfa Dimaano Story

    ★★½

  • Ain't No Time For Women

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Tongue with Capers

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Wonderful Paradise

    ★★

  • Soul

    ★★★½

  • Zappa

    ★★★½

  • Bye Bye Morons

    ★★★½

  • Little Vampire

    ★★½

  • There Are No False Undertakings

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Ghost Dogs

    ★★★½

  • Call Me Human

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Dave Not Coming Back

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Mandibles

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½