Laurent has logged 10 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Life of Brian

Life of Brian

1979
×
★★★½
Edit this entry  
19
Muppets from Space

Muppets from Space

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Never Die Alone

Never Die Alone

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
GoldenEye

GoldenEye

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hot Shots! Part Deux

Hot Shots! Part Deux

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Hot Shots!

Hot Shots!

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Labrecque, une caméra pour la mémoire

Labrecque, une caméra pour la mémoire

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Us

Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry