Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Fear the Night

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • My Fault

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Beautiful Disaster

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Unseen

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Strays

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Bed Rest

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Troll

    ★★

  • Flowing

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Not for All the World

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • They/Them

    ★½

  • House of Darkness

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Deadstream

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dark Glasses

    ★½