• Body Brokers

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • In & of Itself

    ★★★★

  • The White Tiger

    ★★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Alabama Snake

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Dear Christmas

    ★★★★

  • Feliz NaviDAD

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★½

  • The Binge

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • Psycho Yoga Instructor

    ★★★

  • Becky

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • The Vanished

    ★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Minari

    ★★★★★

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★½

  • Save Yourselves!

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Uncle Frank

    ★★★★

  • His House

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Skin Deep: The Battle Over Morgellons

    ★★★½

  • Scare Package

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Beach House

    ★★★½

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★½

  • Bad Education

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Corpus Christi

    ★★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • First Cow

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½