Sort by

Sudar 😌 has logged 20 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Pagalpanti

Pagalpanti

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Lee Chong Wei: Rise of the Legend

Lee Chong Wei: Rise of the Legend

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Low Season

Low Season

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Birds of Passage

Birds of Passage

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tarung Sarung

Tarung Sarung

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Soorarai Pottru

Soorarai Pottru

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mile 22

Mile 22

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Possession

Possession

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Circus

The Circus

1928
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Invisible Evidence

Invisible Evidence

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Ghost Painter

Ghost Painter

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ziarah

Ziarah

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Detective Dee: The Four Heavenly Kings

Detective Dee: The Four Heavenly Kings

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Killerman

Killerman

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Sputnik

Sputnik

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Breathless

Breathless

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry