Sort by
  • Totally Killer

    ★★★★

  • River Wild

  • Zoey 102

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

  • You People

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

  • Prey

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Where the Scary Things Are

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Bad Guys

  • X

    ★★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Summering

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Encanto

    ★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½