Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★

  • The Last Duel

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★