Sort by

leah forbes has logged 11 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Amber Alert

Amber Alert

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
23
1917

1917

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Underwater

Underwater

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Carol

Carol

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry