Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
Read the review Edit this entry  
05
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
Edit this entry  
27
Premature

Premature

2019
×
Edit this entry  
22
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Favourite

The Favourite

2018
×
Edit this entry  
10
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Roma

Roma

2018
×
Edit this entry  
09
Suspiria

Suspiria

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
mid90s

mid90s

2018
×
Read the review Edit this entry  
17
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
Read the review Edit this entry