Leah :-\ has logged 12 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Fiddlesticks

Fiddlesticks

1930
×
Edit this entry  
25
Rocky IV

Rocky IV

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Strangers on a Train

Strangers on a Train

1951
×
★★★★
Edit this entry  
18
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★
Edit this entry  
11
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
I Met a Girl

I Met a Girl

2020
×
★★★½
Edit this entry  
09
Ghosts of War

Ghosts of War

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Office Uprising

Office Uprising

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Loud House Movie

The Loud House Movie

2021
×
★★½
Edit this entry  
02
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
★★½
Edit this entry