Sort by
  • Honey, I Shrunk the Kids

    ★★★½

  • You Can't Take It with You

    ★★★

  • Rush

    ★★★½

  • Changeling

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Only Living Boy in New York

    ★★★½

  • Die Hard 2

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Help

    ★★★½

  • The Monuments Men

  • How to Lose a Guy in 10 Days

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Old

    ½

  • The Equalizer

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Grease

    ★★★½