Sort by
  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • My Daughter's Killer

  • Girl in the Picture

  • Fire Island

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Our Father

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Phoenix Rising

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • Schumacher

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Aftermath

    ★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Benedetta

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★

  • The Novice

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Passing

    ★★★½