Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Mimang

    ★★★★

  • Irena's Vow

    ★★

  • Mr. Dress-Up: The Magic of Make Believe

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Ru

    ★★★½

  • Les Indésirables

    ★★★★

  • We Grown Now

    ★★★

  • Thank You For Coming

    ★★★

  • Green Border

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Beast

    ★★★

  • Menus-Plaisirs Les Troisgros

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Monk and the Gun

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • La Chimera

    ★★★★

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Settlers

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★½

  • Monster

    ★★★★

  • The Lebanese Burger Mafia

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Fitting In

    ★★★½

  • Wild Life

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Afire

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Flora and Son

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • Against the Tide

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½