Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Double Fine PsychOdyssey

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Charge

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • If These Walls Could Sing

    ★★½

  • Taylor Hawkins Tribute Concert

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • GoldenEra

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Princess

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • In Search of Tomorrow

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★½