• Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Beanie Mania

  • The King's Man

    ★★★

  • Mother/Android

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

  • 8-Bit Christmas

  • House of Gucci

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Black Friday

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

  • DMX: Don't Try to Understand

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • Double Walker

  • All Too Well: The Short Film

  • Clifford the Big Red Dog

  • Unknown Dimension: The Story of Paranormal Activity

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Eternals

  • Dashcam

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Antlers

    ★★★½

  • Injustice

  • The Manor

  • The Addams Family 2

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No One Gets Out Alive

  • No Time to Die

  • Slumber Party Massacre

  • V/H/S/94

  • There's Someone Inside Your House

  • Midnight Mass

  • Birds of Paradise

  • Wolf

    ★★★

  • Silent Night

  • The Humans

  • The Last Duel

  • Halloween Kills

  • Small Engine Repair

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

  • Karen

  • The Power of the Dog

  • King Richard

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

  • The Voyeurs

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Superhost

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★

  • Don't Breathe 2

  • Demonic

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

  • Blood Red Sky

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★½

  • Red Rocket

  • Lamb