ilaria has logged 13 entries for films during October 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Leap Year

Leap Year

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
Edit this entry  
25
Music and Lyrics

Music and Lyrics

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Say Anything...

Say Anything...

1989
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Sorry for the Delay

Sorry for the Delay

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
I'm Starting from Three

I'm Starting from Three

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry