Sort by

leicamont has logged 13 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Heartstrings

Heartstrings

2016
×
★★★
Edit this entry  
27
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★½
Edit this entry  
27
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
26
James White

James White

2015
×
★★★★
Edit this entry  
24
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★½
Edit this entry  
23
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
22
mother!

mother!

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Going in Style

Going in Style

2017
×
★★½
Edit this entry  
22
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Stronger

Stronger

2017
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Edit this entry