Sort by
  • Do Revenge

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • The Exorcism of God

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Most Dangerous Game

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★★

  • Creating The Queen's Gambit

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • A Perfect Enemy

    ★★★

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • The Call

    ★★

  • The Scary House

    ★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½