RSS feed for Hayden
  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • Peter's To-Do List

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Just Mercy

    ★★★★★

  • Joker

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★½

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

  • Aziz Ansari: Right Now

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Vice

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles

  • Instant Family

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

  • Life Itself

    ★½

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • The Hate U Give

  • A Star Is Born

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

  • Tag

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War

  • Bao

  • Prospect

  • Game Night

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Black Panther

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: USS Callister

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Wonder

  • Murder on the Orient Express

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

  • The Lego Ninjago Movie

  • It