• Hunt for the Wilderpeople

    ★★★

  • Liar Liar

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Being John Malkovich

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Ray

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★

  • Green Book

    ★★

  • The Human Stain

    ★½

  • The Dig

    ★★½

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★

  • The Blues Brothers

    ★★

  • Vice

    ★★★

  • American Gangster

    ★★★

  • Greta

    ★★½

  • Bob Roberts

    ★★★½

  • Sugar Daddy

    ★★★★½