Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • VALERY

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★½

  • Running with Speed

    ★★★★

  • This Place Rules

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

    ★★

  • Messi

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Good Mourning

    ½

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • David Spade: Nothing Personal

    ★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Father Stu