Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • BS High

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Lesson

    ★★½

  • Take Care of Maya

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Call Me Kate

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • Flora and Son

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Shortcomings

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★½

  • Cat Person

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Bad Behaviour

    ★★

  • Fremont

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Fair Play

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • Fleishman Is in Trouble

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★½