Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Matteo Lane: Hair Plugs & Heartache

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Mae Martin: SAP

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Detector

    ½

  • Missing

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Cheburashka

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Aita

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Egoist

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Cherry Magic! THE MOVIE

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Nika

    ★★★★½

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Semantic Error

    ★★★★

  • Convenience Store

    ★★★★½

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Bad Buddy

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • My Love Mix-Up!

    ★★★★½

  • In Limbo

    ★★★★★

  • Silent Night

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Emergency Declaration

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★