Sort by
  • Spy Kids: Armageddon

    ★★½

  • No One Will Save You

  • Modern Goose

  • This is Not About Swimming

  • Love at First Sight

    ★★★

  • A Normal Family

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Sheephead

  • Xie Xie, Ollie

  • Aphasia

  • WOACA

  • Without Air

  • Poolman

    ★½

  • El Sabor de la Navidad

    ★★★

  • Mimang

    ★★★½

  • Great Absence

    ★★★★

  • Knox Goes Away

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Close to You

  • Spirit of Ecstasy

    ★★★½

  • Boil Alert

  • Flipside

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Mother, Couch

    ★★★

  • His Three Daughters

    ★★★★

  • /andragogy./

    ★★★★

  • A Ravaging Wind

    ★★★

  • Arthur&Diana

    ★★★

  • A Million Miles Away

  • Woodland

    ★★★½

  • We Grown Now

    ★★★

  • Not a Word

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • NAGA

    ★★★½

  • Night Courier

  • American Fiction

    ★★★★

  • Kanaval

  • What We See

  • The Homecoming

    ★★★

  • Valentina or the Serenity

  • Toll

  • Les Indésirables

    ★★★★

  • Lost Ladies

    ★★★½

  • Woman of the Hour

    ★★★★

  • Seagrass

  • Silver Dollar Road

    ★★★½

  • The World is Family

  • Primetime Mother

    ★★★½

  • Motherland

    ★★★★½

  • A Road to A Village

    ★★★

  • Gonzo Girl

    ★★★

  • COPA 71

    ★★★½

  • Origin

    ★★★★

  • Shame on Dry Land

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • The Nun II

    ★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • Bye Bye Tiberias

    ★★★½

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

  • An Endless Sunday

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • God Is a Woman

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Chuck Chuck Baby

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Been There

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • The Passenger

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½