• Mother Schmuckers

    ★★½

  • Homeroom

    ★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★½

  • Human Factors

    ★★★½

  • Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

    ★★★★

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • The Pink Cloud

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • Playing with Sharks

    ★★★½

  • Rebel Hearts

    ★★★½

  • I Was a Simple Man

    ★★★½

  • Luzzu

    ★★★½

  • Knocking

    ★★★

  • The Most Beautiful Boy in the World

    ★★★

  • John and the Hole

    ★★★

  • How It Ends

    ★★½

  • President

    ★★★★

  • Dear Philadelphia

  • The Touch of the Master's Hand

  • Like the Ones I Used to Know

  • Don't Go Tellin' Your Momma

    ★★★★

  • Bruiser

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

  • The Little Things

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • One for the Road

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • In the Same Breath

    ★★★★

  • Flee

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • WandaVision

  • Don't Tell a Soul

    ★★★

  • Music

    ½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • I Blame Society

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Bobo the Monkey

  • Tony Parker: The Final Shot

    ★★★½

  • The Minimalists: Less Is Now

  • Yearly Departed

  • Cops and Robbers

  • Death to 2020

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Burrow

    ★★★★

  • Under The Grapefruit Tree: The CC Sabathia Story

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • Education

    ★★★★½

  • The Criminals

    ★★★½

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Funny Boy

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Rose Island

    ★★★½

  • Alabama Snake

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Castle Freak

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★

  • Godmothered

    ★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Marvin's Never Had Coffee Before

    ★★★

  • The Stand In

    ★★

  • Black Beauty

    ★★

  • The Call

    ★★★½

  • Superintelligence

    ★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★