Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Madame Web

    ★★★★

  • Upgraded

    ★★★½

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★½

  • Argylle

    ★★½

  • Mean Girls

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • What Happens Later

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John and Yoko

    ★★

  • The Creator

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★★★

  • Origin

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Strays

    ★½

  • The After

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • I'm Hip

    ★★

  • Our Uniform

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Wild Summon

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Self Reliance

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Golda

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • The Persian Version

    ★★★½