Brandon has logged 40 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
Marvel One-Shot: All Hail the King

Marvel One-Shot: All Hail the King

2014
×
★★
Edit this entry  
25
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Meg

The Meg

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Gotti

Gotti

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Extinction

Extinction

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sports!

Sports!

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Home from the Gym

Home from the Gym

2014
×
Read the review Edit this entry  
14
Occupy Me

Occupy Me

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Pharaoh

Pharaoh

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Marvel One-Shot: Agent Carter

Marvel One-Shot: Agent Carter

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Black Mirror: The Waldo Moment

Black Mirror: The Waldo Moment

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Death at a Funeral

Death at a Funeral

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Peppermint

Peppermint

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Titan

The Titan

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Marvel One-Shot: Item 47

Marvel One-Shot: Item 47

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Flower

Flower

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Marvel One-Shot: The Consultant

Marvel One-Shot: The Consultant

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Tale

The Tale

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
Read the review Edit this entry  
04
30 Minutes or Less

30 Minutes or Less

2011
×
Read the review Edit this entry  
04
Into the Storm

Into the Storm

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Turbulence

Turbulence

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Backcountry

Backcountry

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Anon

Anon

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Black Mirror: White Bear

Black Mirror: White Bear

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry